Autoprezentacja i osobisty wizerunek w pracy nauczyciela

Spotkanie I

Kiedy? - 21.10.2017

O której? - Godz. 10.00 – 13.00.

Gdzie? - ul. Floriańska 3. Warszawa

Prowadzący:

dla katechetek:

Pani Lidia Tkaczyńska - od 12 lat prowadzi szkolenia z dziedziny autoprezentacji i osobistego wizerunku. Jest autorką książki „Kobieta  z klasą” oraz wielu publikacji nt. profesjonalnego wizerunku, zasad œsavoir-vivre”, i antropologii mody. Przeprowadziła dotąd setki szkoleń dla pracowników firm wielu branż oraz dla nauczycieli przedszkolnych, szkolnych i akademickich. Współpracuje z radiową „Trójką” jako ekspert wizerunku i etykiety.

Udział w zajęciach pozwoli lepiej rozumieć wpływ osobistego wizerunku na zawodowy prestiż i skuteczność w pracy nauczyciela. Obok antropologicznych podstaw zostaną zaprezentowane elementy autoprezentacji i wyglądu, które podnoszą zawodowy prestiż nauczyciela lub wywołują efekt odwrotny. Nauczyciele uzyskają praktyczne wskazówki opracowane na podstawie wieloletnich badań i doświadczenia.

dla katechetów:

Pan Dawid Marecki - Trener, Doradca, Mówca, który interdyscyplinarne wykształcenie zdobywał, począwszy od politechniki poprzez szkołę aktorską i uczelnię biznesową. Kompetencje z zakresu wystąpień publicznych oraz umiejętność łączenia myślenia analitycznego z abstrakcyjnym sprawiają, że jego szkolenia i wystąpienia cechuje wysoka nośność, a ich uczestnicy oprócz wiedzy zdobywają także praktyczne umiejętności poprzez liczne scenki i warsztaty. Posiada 20-letnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych i sprzedaży, w tym ponad 12-letnie w szkoleniach. Wiele lat związany ze światem mediów, przekazywał wiedzę dotyczącą autoprezentacji i komunikacji niewerbalnej.

Data wydarzenia: 
21.10.2017 - Od 10:00 do 13:00