Pierwsze pełne uczestnictwo w Eucharystii – o co tak naprawdę chodzi w tym wydarzeniu?

Spotkanie I

„Pierwsze pełne uczestnictwo w Eucharystii – o co tak naprawdę chodzi w tym wydarzeniu?”

19.10.2019

Godz. 10.00 – 13.00.

Na to spotkanie nie trzeba się zapisywać.

Prowadzący Ks. Krzysztof Waligóra, S. Otylia Pierożek

Ksiądz dr Krzysztof Waligóra – ksiądz diecezji warszawskiej-praskiej. Uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie socjologii na podstawie dysertacji pt. „Etyczne rozumienie sukcesu” pod kierunkiem ks. prof. dr hab. Helmuta Jurosa.  Pełnił funkcję Diecezjalnego Asystenta Akcji Katolickiej Diecezji Warszawsko-Praskiej. Wykładowca katolickiej nauki społecznej w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej. Pełnił funkcję rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie-Tarchominie. Jest proboszczem parafii Wniebowzięcia N.M.P. w Warszawie (Zerzeń).

s. mgr Otylia Olga Pierożek: Kanoniczka Ducha Świętego, nauczyciel religii w szkole podstawowej wieloletni metodyk nauczania religii. Specjalistka od metodyki nauczania.

Opis szkolenia: Spotkanie dla nauczycieli przygotowujących dzieci do pełnego uczestnictwa w Eucharystii w klasach III w szkole i przy parafii. Na warsztatach postaramy się przedstawić autorski program pracy z dziećmi i rodzicami przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii oraz sakramencie pokuty i pojednania.

Data wydarzenia: 
19.10.2019 - Od 10:00 do 13:00