Warsztaty metodyczne - Emisja głosu dla nauczycieli

„Emisja głosu dla nauczycieli” – warsztaty metodyczne

25. 04. 2019 Uwaga zmiana terminu

Aula Kurialna

Warszawa, ul. Floriańska 3. Aula Kurialna. Uwaga!!! ze względu na remont Kurii zmiana wcześniejszego miejsca spotkania. Wejście od ulicy Floriańskiej. Warsztaty odbędą się na drugim piętrze w pomieszczeniach Diecezjalnego Duszpasterstwa młodzieży.

UWAGA!!! - warsztaty się nie odbędą ze względu na małą iliść chętnych. Pozdrawiamy.

Zapisy do 23.04.2019 (wtorek) w WNK – telefonicznie tel. +48-22-5181511 lub  +48 606 301 359 (można przysłać SMS z danymi) lub mailowo wnkpraga@interia.pl

Rozpoczęcie godz. 15.00

Prowadząca: dr Agata Piotrowska-Mastalerz

Dr Agata Piotrowska-Mastalerz – z wykształcenia aktorka i nauczyciel emisji głosu. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Początki kariery zawodowej to praca w Teatrze Jaracza w Łodzi. Kolejne lata w karierze teatralnej to praca w warszawskim Teatrze Studio i spotkanie z reżyserami Piotrem Cieplakiem oraz Zbigniewem Brzozą. Obecnie gra w Teatrze WARSAWY. Jest aktorką telewizją i filmową. Od 2007 roku pracuje jako nauczycielka techniki mowy i emisji głosu w Warszawskiej Szkole Filmowej. Od 2012 prowadzi zajęcia z emisji głosu na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla osób występujących publicznie.

Opis szkolenia: Warsztat przeznaczony dla osób zawodowo posługujących się głosem. Dla nauczycieli, wykładowców, trenerów i wszystkich tych, którzy chcą poznać swój głos, wpłynąć na jego jakość i nauczyć się nim świadomie posługiwać.

Zajęcia z metodami aktywizującymi z zaangażowanie każdego uczestnika. Wymagany wygodny ubiór i buty z miękką podeszwą (tenisówki).

Zagadnienia:

  • fizjologia tworzenia głosu;
  • głos naturalna, barwa organiczna;
  • kształtowanie prawidłowych mechanizmów fonacyjnych, wzmacnianie głosu;
  • wpływ emocji na jakość głosu, metody walki z tremą;
  • świadome posługiwanie się głosem;
  • prozodia mowy (intonacja, rytm, akcent);
  • mowa a wizerunek osobowy, elementy pozawerbalne;
  • higiena głosu;

Koszty organizacyjne: 30 zł.

Data wydarzenia: 
25.04.2019 - Od 15:00 do 18:00